Stan GoldLake 8.0!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-09-25 20:30:04

Bandura
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-26
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 69.0.3497.100

Nie ma działu więc tutaj pisze

Dobra serwer podobno jest na serwerze 2 miesieczna edycja. Widzicie co sie stalo ze ludzie nie graja. Powodem dla mnie jest to ze: Wypierdzielalo serwer,problem z NPC, za duzo hajsu bylo w kit start i kit start powinien byc raz na rok a nie. Bo ludzie z tego mieli hajs zarabiac mozna inaczej i latwiej. Kit start by sie otrzymywalo po wejsciu na serwer albo zgloszeniu do admina. Według mnie tak samo na tej mapie [zajebistej] jest w ciul daleko oddalony szpital. Jezeli wam zalezy na serwerze byście mogli go przenies do blizszego miasta tam gdzie jest spawn albo zbudowac male miasteczko i tam by byl ten szpital. Powinna byc straz pozarna, podobno ona by nie miala sensu, chociaz wiem ze miala by. Zajmowala by sie ona glownie wypadkami,samobojcami,porwaniami[porwania dlatego bo moze przestepca sie dostal na miejsce gdzie bedzie potrzebna drabina]. Mam nawet mody na strazackie itemy[nwm czy dzialaja] na gasnice chyba itd.Komenda strazy pozarnej by była tak samo gdzies blisko jak szpital albo w miasteczku jak zrobicie tam gdzie szpital.Tym bardziej na waszym miejscu bym  z kazdych zrodel mozliwych przygarnial graczy. Zapomnialem dodac ze straz pozarna by sie jeszcze zajmowala porzuconymi autami albo czyms i po prostu policje wzywala. Jeszcze bym dodal urzad miasta. Czlowiek jakis tam by pracowal i tam bedzie mozna wtedy wyrobic: prawko,pozwolenie na bron,pozwolenie na łowienie ryb itd. Mozna by bylo tam tez kupic sobie ubezpieczenie na: auto,dom,zdrowie. Dom kiedy ci go obrabuja dostajesz odszkodowanie[ nie itemow bo to sensu by nie mialo, gracz po otrzymanym odszkodowaniu dostaje hajs w wysokosci 150 K i kupuje od nowa itemy] Na auto po wypadku na naprawde,zaatakowanie, w wysokosci 5 K.Na zdrowie kiedy pojedzie do szpitala i nie bedzie wtedy musial placic za leki tylko Urzad Miasta za nie zaplaci [ czyli po prostu nic nie daje hajsu medykom a jezeli to wieksza wyplate o iles hajsu]. Dla mnie to tyle ! [dblpt]) Jeżeli wprowadzicie to na serwer to myśle ze bedzie zajebiscie. Jak gralem ten miesiac jako policjant zauwazylem na co ludzie narzekaja. Czyli na to co napisalem [dblpt]) Procz straz pozarna, to jest moj wlasny pomysl,moglbym wtedy im pomoc jak maja robic czy cos ale szefa by bylo trzeba jakiegos wziasc ogarnietego. Dziekuje za przeczytanie podania [dblpt]))!

Offline

#2 2018-09-25 20:35:20

Pan źrenica
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-23
Liczba postów: 5
WindowsChrome 69.0.3497.100

Odp: Nie ma działu więc tutaj pisze

Potwierdzam  [dblpt]D

Offline

#3 2018-09-26 16:55:31

Wojtek
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-20
Liczba postów: 22
WindowsFirefox 62.0

Odp: Nie ma działu więc tutaj pisze

Bandura napisał/a:

.Na zdrowie kiedy pojedzie do szpitala i nie bedzie wtedy musial placic za leki tylko Urzad Miasta za nie zaplaci [ czyli po prostu nic nie daje hajsu medykom a jezeli to wieksza wyplate o iles hajsu]

AD 1. Jeżeli chodzi o to medykom nie dajesz pieniędzy tylko ja jako ordynator podliczam sobie później kto co zrobił dodaje wszystkich a później wychodzą mi wypłaty (po odliczeniu kosztów jak paliwo czy naprawa)

Bandura napisał/a:

Według mnie tak samo na tej mapie [zajebistej] jest w ciul daleko oddalony szpital.

AD 2. Mapa jest z workshopu co oznacza że nie da się zmieniać mapy.

Bandura napisał/a:

Komenda strazy pozarnej by była tak samo gdzies blisko jak szpital albo w miasteczku jak zrobicie tam gdzie szpital.

AD 3. Żeby było śmieszniej takiej nie ma nawet na mapie.

Bandura napisał/a:

kit start i kit start powinien byc raz na rok a nie

AD 4. Tu się zgadzam w zupełności. Powinno starczyć na jedzenie i ubrania.
Jeszcze przydało by się zabudować niektóre NPC np. te w szpitalu żeby nie sprzedawać bandaży bo praca medyka mija się z celem, lub mechanik nie możemy tuningować bo jest NPC i sobie ludzie robią samemu "Wiejski Tuning".
Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
grafika - hemspiloci - najtaniej - mza - serwer2ws